Close

Szkolenie okresowe bhp dla pracodawców wykonujących zadania służby bhp

Zgodnie z przepisami każdy pracodawca, który:

  • zatrudnia do 10 pracowników,
  • zatrudnia do 50 pracowników, ale jest zakwalifikowany do grupy działalności, dla której ustalono nie wyższą niż trzecią kategorię ryzyka w rozumieniu przepisów o ubezpieczeniu społecznym z tytułu wypadków przy pracy i chorób zawodowych,

Po ukończeniu tego kursu nabędzie uprawnienia do samodzielnego wykonywania zadań służby BHP w swoim przedsiębiorstwie, w tym prowadzenia szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy dla swoich pracowników.

Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku przekłada się na najwyższą jakość kursów przez internet i tym samym na poprawę bezpieczeństwa pracy w firmach.

Pracodawco pamiętaj, że oprócz tego szkolenia BHP, musisz również posiadać ukończone okresowe szkolenie BHP dla pracodawców, które u nas otrzymujesz w cenie tego szkolenia (bezpłatnie).

Zapraszamy do udziału w szkoleniu BHP.

Termin ważności szkolenia: 5 lat.

250,00 

zł brutto

SZKOLENIE ONLINE:

Opis szkolenia:

Internetowe szkolenie BHP dla Pracodawców wykonujących zadania służby BHP, dedykowane jest pracodawcom, którzy chcą nabyć uprawnienia aby móc samodzielnie przeprowadzać szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy wśród swoich pracowników oraz wykonywać inne zadania służby BHP.

Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej oferty kursów online w zakresie BHP. Szkolenie przeznaczone jest dla pracodawców, którzy chcą samodzielnie wykonywać w swoim zakładzie pracy zadania służby bezpieczeństwa i higieny pracy. W ramach szkolenia przesyłamy bezpłatnie obowiązującą dokumentację z zakresu szkoleń bhp.

Nasza firma dba o bezpieczeństwo danych zgodnie z RODO

W związku z wprowadzeniem z dniem 25.05.2018 r. przepisów ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą na warunkach określonych w polityce prywatności. Przed wejściem na stronę konieczne jest zaakceptowanie ich.