Close

KIM JESTEŚMY

Jesteśmy firmą usługowo-doradczo-szkoleniową specjalizującą się w zakresie:

– prac na wysokości,
– usług z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy,
– ochrony przeciwpożarowej,
– organizacji szkoleń (bhp, ppoż. i prac na wysokości),

Firma działa od 1998 r., na terenie całego kraju, ale z uwagi na położenie głównie na terenie województw: lubuskiego, wielkopolskiego, zachodniopomorskiego i dolnośląskiego.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY

Zajmujemy się kompleksową obsługą przedsiębiorców w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Nasza Firma działa na zasadzie outsourcingu w zakresie bhp. Taki system współpracy stanowi wygodne i kompleksowe spełnienie ustawowego obowiązku w zakresie wykonywania zadań służby bhp w przedsiębiorstwach. Pozwala również na oszczędność czasu i pieniędzy.

Naszym celem jest zapewnienie w Państwa Firmach spełnienia wymagań przepisów prawa pracy, poprzez propagowanie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy oraz stałego monitorowania podejmowanych działań wpływających na poprawę bezpieczeństwa pracowników i ochrony przeciwpożarowej.

W zakresie prac na wysokości usługi realizowane są z wykorzystaniem technik alpinistycznych. Metoda ta sprawia, że usługi wykonywane są bez użycia podnośników lub rusztowań. Wykorzystanie technik alpinistycznych obniża koszty, nie niszczy otoczenia i jest mało uciążliwe dla mieszkańców.

CO NAS WYRÓŻNIA

Aby spełnić oczekiwania i wymogi rynku wciąż podnosimy kwalifikacje i rozszerzamy zakres usług. Gwarantujemy profesjonalizm oraz wysoką jakość oferowanych usług. Naszą ofertę kierujemy do Przedsiębiorców, którzy wymagają profesjonalnego podejścia do zagadnień związanych z zatrudnianiem oraz wykonania usług na najwyższym poziomie. Pracownicy firmy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie, odpowiednie przeszkolenie i uprawnienia.

Nasza firma dba o bezpieczeństwo danych zgodnie z RODO

W związku z wprowadzeniem z dniem 25.05.2018 r. przepisów ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą na warunkach określonych w polityce prywatności. Przed wejściem na stronę konieczne jest zaakceptowanie ich.