Close

PRACE WYSOKOŚCIOWE

Wykonujemy prace na wysokościach i w miejscach trudnodostępnych. Pracujemy przy wykorzystaniu technik linowych (alpinizm przemysłowy).Firma gwarantuje wykonanie zleconych prac zgodnie z przepisami polskiego prawa – odpowiednimi dla tego typu działalności. Posiadamy certyfikacje do prowadzenia szkoleń, usług i nadzorowania prac wysokościowych.

Nasi pracownicy wykonają dla Państwa:
– montaże, demontaże konstrukcji,
– konserwacje, przeglądy konstrukcji nośnych i dachowych,
– mycie, czyszczenie, malowanie elementów konstrukcji,
– uzupełnianie tynków i malowanie elewacji na budynkach,
– odśnieżanie dachów, usuwanie sopli oraz nawisów śnieżnych.
– wycinka drzew i pielęgnacyjne cięcie (ogławianie) gałęzi drzew
-czyszczenie zbiorników po substancjach chemicznych.

Prowadzimy szkolenia z zakresu prac na wysokości
Na potrzeby naszych klientów możemy wykonać profesjonalną dokumentację techniczną w postaci cyfrowego zapisu video lub materiału fotograficznego.

Przygotowujemy i zabezpieczamy zadania wysokościowe dla potrzeb firm szkoleniowych, produkcji filmowych i telewizyjnych. Przyjmujemy zlecenia na zadania niekonwencjonalne z wykorzystaniem technik alpinistycznych.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają uprawnienia do wykonywania prac wysokościowych.

Wachlarz proponowanych usług pozwala doraźnie „zdiagnozować” stan BHP i ochrony przeciwpożarowej w firmie, a także przez okresowy nadzór wypracować metody zarządzania bezpieczeństwem w codziennych procesach pracy. Nasza oferta obejmuje także usługi z zakresu opracowywania i aktualizacji dokumentacji BHP i PPOŻ, instrukcji bezpieczeństwa pożarowego, regulaminów, rejestrów, oceny ryzyka zawodowego.

Opracowujemy pełną dokumentację „od podstaw” jak i, w razie potrzeby, uzupełniamy brakujące jej elementy. Innym elementem działalności firmy są prace na wysokości metodami alpinistycznymi. Pozwalają one zaoszczędzić czas, pieniądze inwestora, są mniej uciążliwe dla użytkowników z uwagi na brak konieczności ustawiania rusztowań lub używania podnośników hydraulicznych itp.

Nasza firma dba o bezpieczeństwo danych zgodnie z RODO

W związku z wprowadzeniem z dniem 25.05.2018 r. przepisów ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO) informujemy, że Państwa dane osobowe przetwarzane będą na warunkach określonych w polityce prywatności. Przed wejściem na stronę konieczne jest zaakceptowanie ich.